Analityk sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Analiza danych sprzedażowych po kanałach sprzedaży, asortymencie, grupach produktowych, regionach, punktach odbioru itp.
  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych analiz oraz rekomendowanie działań mających na celu poprawę sprzedaży
  • Analiza danych zakupowych vs. dane sprzedażowe oraz rekomendowanie działań mających na celu poprawę struktury magazynu
  • Bieżąca analiza danych rynkowych
  • Udział w procesie planowania sprzedaży
  • Weryfikacja danych systemowych i eliminacja ewentualnych błędów
  • Udział w projektach usprawnień w w/w obszarze

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość pakietu MS Excel
  • Mile widziana znajomość SQL i VBA
  • Wysoko rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia
  • Doświadczenie w analizowaniu sprzedaży
  • Mile widziana znajomość systemu COMARCH ERP XL, Comarch BI

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Samodzielność w podejmowanych działaniach na podstawie wcześniej uzgodnionych kierunków działania
  • Pakiet benefitów: kartę sportową, bony świąteczne, opiekę medyczną
  • Przyjazną atmosferę pracy w energicznym i zgranym zespole
  • Wsparcie firmy w rozwoju zawodowym

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@vinderen.com